תמהרו לשרין את חויה מראש צרו קשר:

לקוחות מספרים:

צוות מגה-סמייל היקר!! תודה על ארוע בר המצווה המושלם של בננו עמית שפיר 1.10.2015. אטרקציית ראשים רוקדים שלכם העלתה חיוך על פני כל האורחים שלנו, גם הגדולים וגם הקטנים . הענקתם לכולנו אנרגיה מטורפת שהעבירה אושר וצחוק מדבק מאחד לשני. יותר מכל נדהמתי להכיר צוות מפעילים צעיר וחרוץ עם אדיבות וסבלנות אדירה. הגעתם לעבוד בארוע שלי ממש כאילו שהיה מדובר בארוע של משפחתכם. בנוסף לכך, לאורך כל הארוע שמתי לב ליחס הנפלא שהענקתם לכולם בכזו אהבה. איזו אטרקציה שווה!!! איזה מזל שהזמנתי אותכם! אז תודה ענקית מכל הלב.

שולי ועמית
שולי ועמיתבר מצווה

הזמנו ממגה סמייל את האולפן ראשים רוקדים לבת המצווה של הבת הבכורה שלנו. עשינו אירוע קטן וביתי. אטרקציית ראשים רוקדים תוך שניות הפכה להצלחה גדולה ומ-ס-ח-ר-ר-ת!! הילדים עמדו יפה ובנימוס לתורם ורצו עוד ועוד להצטלם. הצוות היה מיקצועי, מנומס ונחמד ביותר. אנטון ואריה המוווווון תודות לכם!!!

המון תודות לכל צוות מגה סמייל מכל משפחת אלחדף.

ילנה אלחדף
ילנה אלחדףבת מצווה

היי ולנטין.
התגובה להפעלת ראשים רוקדים הייתה מצויינת. שמעתי מכולם רק ביקורת חיובית, גם על ההפעלה וגם עליכם, שהייתם נעימים וסבלניים. השארתם לנו מגה סמייל אמיתי!
בשבוע הבא אעלה את הסרטונים ונפיץ עם לייקים והמלצה.

מירב
מירביום הולדת 18

ולנטין, המון תודה שזכיתי להנות ממקצועיות צוות של מגה סמייל ונועם ההליכות שלכם מול הקהל וכן, מהאטרקציות שהיו ללא ספק חלק מאוד משמעותי בהצלחת האירוע.
נשמח לשתף פעולה בהמשך. כל טוב!

ליאור - חברת הפקות בני צדוק
ליאור - חברת הפקות בני צדוקהפעלה בסוכות

רצינו להודות לכם על עבודתכם באירוע שלנו, בקיבוץ מעגן מיכאל.  חגגנו את פורים — ל1000 איש.
היה ממש כיף להגיע לאטרקציות המיוחדות שלכם ובמיוחד לאולפן המקצועי ראשים רוקדים. את פנינו קיבלתם בחיוך וסבלנות אין קץ -אין ספק שהייתם הלהיט של המסיבה! לאירוע הבא שלנו כבר תרשמו את התאריך – אתם חייבים לחזור אלינו. תודה רבה! שמחנו מאד ועוד ניפגש

ניבה לוי גת, מפיקת אירועים
ניבה לוי גת, מפיקת אירועיםמסיבת פורים

ניתן לשלב את האטרקציות שלנו גם באירועי חברה. בין החברות בעולם שכבר הפכו ללקוחות שלנו: