שולחן סנוקר לאירועים משחק להיט בין משחקי שולחן לבר מצווה או בר מצווה ובכלל לכל אירוע

שולחן משחק סנוקר/פול — בגודל 6 פיט )אורך 185 ס«מ, רוחב 90 ס«מ(
איכותי כולל פינות מקצועיות המצופות בעור ומשטח בד איכותי להנאת
המשחקים.

משחקים לאירועים

איזה משחקים מתאימים לבר מצווה ובת מצווה? למה כדאי לשלב אטרקציות באירוע?

הפקת אירועים היא משימה מורכבת שדורשת מחשבה על מספר המוזמנים, על הרכב האורחים וגם על המקום והאטרקציות. כמו כן, יש הבדל בין האופן שבו מפיקים אירועים פרטיים כמו חתונות לבין מה שנדרש לטובת הפקת אירועים משפחתיים כמו בר מצווה ובת מצווה. מטבע הדברים, בר מצווה ובת מצווה הם האירוע הכי חשוב בחייהם של הילדים – וגם ההורים מרגישים לחוצים לקראתם.

הפתרון הטוב ביותר להפקת בר מצווה או בת מצווה בלתי נשכחת הוא – לשלב בתוכה משחקים שמדברים אל קהל היעד – הלא הם המתבגרים. עם משחקים לאירוע מן הסוג הזה כל האורחים מרגישים משוחררים מהרגע הראשון, בעוד ההורים והילדים מרוויחים את המחמאות. כמו כן, אפשר לבחור משחקים לבר מצווה בנפרד מאשר משחקים לבת מצווה או לדאוג מראש להשכרת חבילות משחקים לשני המינים.

במגה סמייל שומרים לך חבילות אטרקציות מכל הלב

המומחים של מגה סמייל עוקבים מקרוב אחר החידושים בתחום של חבילות לאירועים ומרכזים אותם עבורך בצורה מסודרת. אנו נסביר לך על הבדלים בין משחקים לבר מצווה ובת מצווה ונשריין לך אותם לתאריך לבחירתך. במקביל, נדאג להביא אליך את האטרקציות הכי שוות כדי שכל האורחים יהיו מרוצים ושמחים.
היתרונות של אטרקציות באירוע

אטרקציות מהסוג של משחקים לבת מצווה ובר מצווה הן בדיוק מה שהאירוע צריך על מנת להשתדרג. לשם השוואה, אירוע שאין בו אטרקציות והפעלות עלול לאכזב את האורחים ואף לגרום להם לצאת מוקדם. לעומת זאת, בר מצווה וגם בת מצווה עם משחקי שולחן, אטרקציות והפעלות עוזרים לגבש בין אורחים בגילאים שונים והם הופכים כל בר/בת מצווה לאירוע של פעם בחיים – תרתי משמע.

הפעלה של האורחים עם שולחן משחקים

השאלה מבחינת הורים לילדים בגילאי מצווה היא אילו אטרקציות כדאי לבחור עבור האירוע המשפחתי המתקרב שלהם. כאן התשובה המומלצת היא לתת עדיפות לשולחנות משחקים כמו פינג פונג, סנוקר, הוקי אוויר, כדורגל או כדורסל זוגי. אלו מצד אחד שולחנות משחק שכל הילדים מכירים, אך מצד שני אטרקציה מיוחדת ומקורית שכולם מתלהבים ממנה.

רוצה שהילדים שלך ייהנו באירוע מיוחד? הגעת למקום הנכון!

במגה סמייל מאפשרים לך לתאם הקצאת שולחנות משחק שמתאימים לכל סוגי האירועים. אם התאריך של בר המצווה או בת המצווה מתקרב ועוד לא הזמנת אטרקציות ושולחנות משחק, נשמח לקבל ממך פניה מסודרת – על מנת להשאיר את האורחים שלך עם חיוך גדול.