צור קשר עוד היום לשריין את התאריך האירוע שלך

052-649-39-83

שם (*)

טלפון (*)

דואר אלקטרוני (*)

לקוחות מספרים:

שולי ועמית

צוות מגה-סמייל היקר!! תודה על ארוע בר המצווה המושלם של בננו עמית שפיר 1.10.2015. אטרקציית ראשים רוקדים שלכם העלתה חיוך על פני כל האורחים שלנו, גם הגדולים וגם הקטנים . הענקתם לכולנו אנרגיה מטורפת שהעבירה אושר וצחוק מדבק מאחד לשני. יותר מכל נדהמתי להכיר צוות מפעילים צעיר וחרוץ עם אדיבות וסבלנות אדירה. הגעתם לעבוד בארוע שלי ממש כאילו שהיה מדובר בארוע של משפחתכם. בנוסף לכך, לאורך כל הארוע שמתי לב ליחס הנפלא שהענקתם לכולם בכזו אהבה. איזו אטרקציה שווה!!! איזה מזל שהזמנתי אותכם! אז תודה ענקית מכל הלב.

שולי ועמיתבר מצווה
ילנה אלחדף

הזמנו ממגה סמייל את האולפן ראשים רוקדים לבת המצווה של הבת הבכורה שלנו. עשינו אירוע קטן וביתי. אטרקציית ראשים רוקדים תוך שניות הפכה להצלחה גדולה ומ-ס-ח-ר-ר-ת!! הילדים עמדו יפה ובנימוס לתורם ורצו עוד ועוד להצטלם. הצוות היה מיקצועי, מנומס ונחמד ביותר. אנטון ואריה המוווווון תודות לכם!!!

המון תודות לכל צוות מגה סמייל מכל משפחת אלחדף.

ילנה אלחדףבת מצווה
מירב

היי ולנטין.
התגובה להפעלת ראשים רוקדים הייתה מצויינת. שמעתי מכולם רק ביקורת חיובית, גם על ההפעלה וגם עליכם, שהייתם נעימים וסבלניים. השארתם לנו מגה סמייל אמיתי!
בשבוע הבא אעלה את הסרטונים ונפיץ עם לייקים והמלצה.

מירביום הולדת 18
ליאור - חברת הפקות בני צדוק

ולנטין, המון תודה שזכיתי להנות ממקצועיות צוות של מגה סמייל ונועם ההליכות שלכם מול הקהל וכן, מהאטרקציות שהיו ללא ספק חלק מאוד משמעותי בהצלחת האירוע.
נשמח לשתף פעולה בהמשך. כל טוב!

ליאור - חברת הפקות בני צדוקהפעלה בסוכות
ניבה לוי גת, מפיקת אירועים

רצינו להודות לכם על עבודתכם באירוע שלנו, בקיבוץ מעגן מיכאל.  חגגנו את פורים — ל1000 איש.
היה ממש כיף להגיע לאטרקציות המיוחדות שלכם ובמיוחד לאולפן המקצועי ראשים רוקדים. את פנינו קיבלתם בחיוך וסבלנות אין קץ -אין ספק שהייתם הלהיט של המסיבה! לאירוע הבא שלנו כבר תרשמו את התאריך – אתם חייבים לחזור אלינו. תודה רבה! שמחנו מאד ועוד ניפגש

ניבה לוי גת, מפיקת אירועיםמסיבת פורים